...a nechat vyvát.


Čtvrtek začal i přes špatné podmínky lépe, než by kdokoli čekal. Česání krásné nevěsty, práce, další práce a nakonec oslavná večeře ve Velerybě. (Ale nutno říct, že jejich pikantní křídla jsou návštěvu od návštěvy méně dobré. Příště už by to mohlo být vážně nechutné a tak asi bude třeba najít si nové oblíbené jídlo.) Je to zajímavý stav, po večerech vůbec nemám sílu vysedávat a do třiceti minut po příchodu už padám do postele. A dobře spím. (jen ty sny jsou občas děsivé)

Boty: OD Prior,  Legíny: Young Primitive, Tunika: DIY, Svetr: secondhand, Kniha: Valtari, M., Plavovláska


Dnešní den začal nesrovnatelně, ba dokonce mimodimenzionálně lépe, než ten předešlý. Tak nějak všechno plyne přirozeněji, lehčeji... Dneska mě ještě čeká cesta k rodičům, taak uvidím jestli ji prospím, nebo budu věnovat četbě.

Legíny se osvědčily jako skvělý kousek, jejich švy při dlouhém sezení sice trošičku tlačí a guma není tak doce kompatibilní z nafouknutým břichem, ale jinak jsou bezvadné, skvěle sedí a člověk se v nich nepotí.
Jsem navíc opravdu ráda, že dělám takovou práci, do které se můžu oblékat podle vlastního uvážení.

Boty: Armádní výprodej, Legíny: Young Primitive, Tričko: New Yorker, Svetr: New Yorker, Náhrdelník: DIY - Flex-tex


Ps:
a) Doporučte mi nějaké knihy, klidně náročné, snad i lehce odborné, na takové to každovečerní čtení. Škola je za mnou, potřebuju zaměstnat mozek, protože pro práci, kterou dělám, není zase tak moc důležitý... a nerada bych hloupla.

b) Jaký kousek oblečení by vás zajímal?

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz