Krátce z Prahy


- Kašlu na facebook. Každý den minimálně jedenkrát se mi ukáže zadek Terezky Matějičné. Nevím jestli závidět, plakat,vztekat se, no prostě nevím. Asi mám raději prsa.

- Dělám si, co chci a moc se mi to líbí. Chodím večer po městě, taky do obchodů, zlehka hledám práci a středně těžce píšu diplomku. Plavu. Nevařím. Piju pivo. Prostě ráj.

- Za státnice jsem od rodičů dostala jistý bakšiš. Objednala jsem si podprsenku z AP. Teď doufám že mi dojde neozkoušená, neožmoulaná a bude mi sedět. Těším se!

- Měla bych si ušít plavky. Zatímco kalhotky budou brnkačka (asi), zatím jsem nepřišla na to, jaký vršek bude pro mé poprsí nejlepší. Nebo budu topless a nebudu se s tím trápit. Bude to trápit lidi kolem mě.

- Koupila jsem si taky nové sandálky. Přišla jsem domů, hodila je do kouta a až po dvou hodinách si vzpomněla, že jsem na ně zapomněla. Jsem vášnivě ponořená do popisování krásných barevných grafů mojí diplomky. Diplomka vypadá jako kniha pro děti. Tolik je tam obrázků.

- Btw, nevíte o nějaké práci, buď na živnosťák full nebo halftime, nebo třeba hodně zle placenou, ale zaměstnaneckou pozici? A vůbec se to nemusí týkat marketingu a módy. Umím pracovat s čísly. Ehm, značně kreativně, takže analýzy čehokoli ano, účetnictví raději ne. Nástup klidně od srpna.

- Přečetla jsem od Párala knihu Profesionální žena, a myslím, že to je jazykově skvostné. A taky poučné, do jisté míry. 

- Jo, a obarvila jsem si vlasy na nudnou béžovou. Vypadá to podobně jako moje přírodní barva, takže pokud mé ombré budu postupně zastřihovat, třeba se časem dopracuju zase k nudné špinavé blondýně. Budu pak nudná? Nemám tušení.

No... a nějak mě přestalo bavit si, nebo někomu, něco dokazovat. Potkala jsem pár lidí, co to nedělají ... a mám nový vzor. Lahůdkový!

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz