AP

Agent Provocateur je úžasná značka spodního prádla.
Mimo dokonalých materiálů a rafinovanosti má velikost a tvar podprsenek přesně pro moje ani velké, ani malé vybavení.
Jedinou chybičku tohle prádélko má.
 Je... prostě fakt drahé. Nesrovnatelně s tím, co jsme zvyklí si kupovat.

Je to věc, kterou bychom si měly přát od svých milenců, snoubenců, manželů i tatínků, protože právě muži dokážou ženu v nádherném prádle ocenit. (I když to znamená, že krajku z vás často servou během několika málo vteřin... ale není to to nejzjevnější ocenění? Nejkrásnější oblečení se nosí proto, aby mohlo být svlečeno.)

A je to věc, kterou bychom z lásky k sobě samým měly kupovat i samy sobě. I kdyby to neměl nikdo vidět, i kdyby to nemělo nikoho zajímat, už jenom pro ten pocit, být krásná sama před sebou. Protože kdo jiný by nás měl obdivovat, vážit si nás a mít nás rád, než my samy?

Stojí za to, si na to našetřit. A počkat na slevy. 

Zatímco šetření se ukázalo jako dobrý nápad, s čekáním na slevy to už tak šťastné nebylo. V pražském butiku AP žádné slevy nemají. A nikdy mít nebudou. Bylo mi řečeno prodavačkou, když jsem se v tradičním slevovém období na začátku roku přišla zeptat. 

Hm, skvělé. Běžte se vycpat. To je ta provinčnost česká. 

A přihlásila jsem se do newsletteru přímo na britských stránkách a vyčkávala, než to propukne. Protože už jednu podprsenku AP mám, jen jsem se zaregistrovala, opsala jsem velikost, zaplatila kartou a týden nervózně přešlapovala... až včera dorazil balík.

Musím říct, že mám opravdu velkou radost, protože prádýlko skvěle sedí a je přesně takové, jaké jsem si ho představovala. Pod bílou košili skoro neviditelné (až na ty mašličky). 

Jestli tedy můžu doporučit... utíkejte do pražského AP, odzkoušejte si velikost a hned potom se ponořte do vzrušujících vod eshopu agentprovocateur.com

Stojí to za to!

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz