Závěrečný proslovNějak mě nenapadá, co takhle ke konci roku říct. Orfeus by o tom, jaký má smysl ohlížet se, mohl vykládat. Do nového roku tedy spokojená, zbytek je rozlité mléko neúspěchů a vylízané talíře úspěchů, a až se o půlnoci sklidí ze stolu, nikdo si nevzpomene.

Nějak mě nenapadá, co takhle ke konci roku slibovat. Tvůrci rozpočtů by o tom, jaký smysl mají předsevzetí, mohli vykládat. Mám seznam toho, co bych měla dokázat tak jako tak, nad kterým je dumat zbytečné. Zbytek je pokračování načatého večera, když už nám zrušili ten konec světa.

Na druhou stranu, chci smeknout svou párty čepičku před všemi, kteří v uplynulém roce přivedli své partnery k oltáři, potomka na svět, školní docházku ke zdárnému konci. Pateticky děkuji všem, s kterými jsem se potkala, všem, kteří ve mě nechali otisk nějaké emoce.
Mějte se pěkně. Ať je všechno takové, jaké si přejete aby bylo. Hodně úspěchů vám všem. :-)


Ps:
Jo, mám nové vlasy, ale fakt jsem nezamýšlela, mít stejný účes jako jiné bloggerky. Prostě jsem kadeřníkovi dala volnou ruku. Dvě hodinky práce a rozhodně ne levný materiál jsem vyměnila za pletenou šálu, a konečně jsem se svými vlasy spokojená.

Jo, mám velikost 40. No a co? Nemá smysl si lhát, šít si o velikost menší svrchníky a kupovat o velikost menší boty. Jak dlouho mi trvalo, než jsem na to přišla? A kolik peněz jsem na tom utratila zbytečně? 

Jo, mám tetování místo snubního prstenu a vím, že to je na celý život. Ale tak nějak...copak má smysl si někoho brát a říkat si, že to je jenom dočasné?

Jo, a jsem šťastná. :-)

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz