Ohlédnutí za oficiální částí

 Dneska je to už měsíc. Ptali jste se na šaty, na účes, na boty, na svatební cestu, na líčení... tak tady je máte i s obrázky, hezky chronologicky. Berte to jeko komix beze slov :-)
V plánu bylo krásné počasí a výhled na hory, nakonec první polovinu dne propršelo, jen po dobu obřadu déšť na chvíli ustal. Chladné počasí mělo tu výhodu, že pánové se nepotili a že nelítali ovádi a mouchy. A dámy vyfasovaly barevné teplé ponožky. :-)Šaty šila švagrová, Anička Totušková. Tělo je z hedvábí s elastanem, podšité bavlněným plátnem, boky sukně a závoj z polyesterového šifonu, obě látky z FlexTex. Spodní prádlo z černé krajky z Agent Provocateur, černé lodičky Prada z NanaVogue. O diamantové náušnice které jsem dostala svatebním darem, stejně jako snubní prsteny, se postarala druhá švagrová, Ludmila Vaňková Svozilová, která je šperkařka a zlatnice. Líčila mě Marcela Žacová, česání proběhlo společnými silami mě a mojí nejmladší sestry Markéty. A abych nezapomněla, stříbrný lak na nehtech je značky Gabrielle Salvette. Na některých fotkách mě vidíte s rukávky které jsou z angory, tuším z Lidlu. K tomu patří dvoje hrubé ponožky které babička přivezla z nějakého sekáče a gumové baleríny z Prioru. Hlavně mít nohy v teple.

Jakub má na sobě bílou košili ze Zary, lněný oblek z HM, kožené polobotky z thriftstore u zastávky Šumavská. Trenky a ponožy bohužel nevím, ale to u chlapů snad není tak důležité


Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz