Yetti loves Mel !

 Jak už jste si mohli všimnout, ve čtvrtek proběhla v Destroy Na příkopech prezentace nové kolekce značky Mel.

Měli tam balónky, jednohubky, šampaňské, sladkosti a hrozný frmol. Taky tam bylo spousta bloggerek, všechny oblečené ve světlém nebo barevném, tak jak je to aktuálně v módě.
(Já jsem ve svém tmavém outfitu zřejmě působila odstrašujícím případem, protože nejsem na jediné fotce.)

No, ale proč píšu o Yettim? Jeho druhé jméno je Bigfoot a přesně tak jsem si připadala. Všechny vystavené kousky byly o několik čísel menší a dostat se k té správné velikosti...ať se pán snažil, jak se snažil, pod 10min se při hledání mého čísla ve skladu nedostal. Vlastně, ani nemohl. Neměli je, ani jedny.

Teda, abych zase nekecala, zkoušela jsem jenom dva modely. Ale růžové balerínky nebo růžové sandálky mě nikdy nebraly a zřejmě nikdy brát nebudou. Odhodlání uplatnit 20% slevu, která toho dne platila pro všechny zákazníky, mi v tom okamžiku bylo k ničemu. A i když boty byly pohodlné, přece jenom, jsem rozhodnutá koupit si takové, které budu mít akorát.  Tak uvidíme. Třeba mě to nepustí a budu objíždět všechny Destroy v Praze a hledat a hledat. Ale pravděpodobnější je, že si prostě pořídím něco jiného, nebo ještě vydržím ve starém.
Každopádně, boty to nejsou drahé. Takže pokud máte rádi plasťáky a nemáte problém s barvami a neurčitou velikostí, doporučuju zajít si je okouknout.
Mají spoustu rozkošných modelů s mašličkama, motýlkama, ozdobičkama, srdíčky, knoflíčky a tak.
A zlaté polobotky. 


Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz