Malé pozvání aneb backstage

Chtěla bych vás tímto co nejsrdečněji pozvat na akci Mon-chichi pomáhá Inventuře. Mon-chichi je speciální projekt návrhářky Kamily Vodochodské a graficky schované pod značkou Klarabara. Celý projekt můžete vidět na živo i díky Inventuře, organizaci na podporu a prezentaci umělecké tvorby mentálně handicapovaných lidí, která je projektem Mon-chichi podporována.


Díky autorkám a všem, kteří se do akce vrhli po hlavě a bez zbytečných dotazů, tak můžete být svědky lehkého módního večera a ještě si, koupí tašky z limitované edice, udělat radost a přispět na dobrou věc.


Pokud nemáte ve čtvrtek čas, charita (ověřená) a móda (autorská ale nositelná) vás nezajímají, týden není ztracen.

Další možnost jak provětrat své peněženky přijde hned v pátek.  

pátek 12.8. 2011 od 16 do 20 hodin se v Praze koná CAKE BREAK – aneb bleší trh NAPOSLED v MeetFactory na Smíchově. 
Díky Czechoriginalfashion a skvělému nápadu jejich redakce máte (poslední) možnost nakoupit nejen od obvyklých prodejců, ale také (poprvé) v Czech original stánku. Co je na tom tak zajímavého že o tom píšu? Na skromném prodejním místě se budou prodávat největší skvosty ze šatníků známých i méně známých bloggerů.

Nevím teda, jestli já jsem blogger...nicméně, rozhodla jsem se prohrábnout můj vintage fundus. A věřte, že nějaká ta vlna, hedvábí, kůže a značky se našly...

Ps: Backstage, to není jenom synonymum pro místo s polonahýma modelkama. Backstage celé organizace přehlídky, to je synonymum pro peklo. Aktuálně řeším, jestli rezignovat na své sny a se stáhnutým ocasem couvat někam hodně daleko, nebo naopak, poučit se z chyb a zakousnout se do toho co to jde. 
Pokud byste chtěli vidět, jak vypadám  v šíleném stresu/ve svém živlu, nezapomeňte na ten čtvrtek.

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz