Díky!

Botasky, nízké ponožky s puntíkem, nadkolenní návleky proti kopřivám, manšestrová sukně, propocení tričko, batoh, mikina na batohu, repelentní vůně a jeden hodně velký kopec za mnou. (Guláš z divočáka, Velké pivo a pár hororových setkání předemnou)

Člověk nemusí mít plný botník bot na podpatku, plný šatník značek a plnou hlavu trendů.

Nemusí nakupovat draze, neustále obíhat butiky, psát seznamy toho co si chce koupit, toho co si koupil, toho co si nekoupí, toho co si kupuje každý den.

Nemusí létat letadlem, pohybovat se pouze po městě, koupat se jenom v bazéně nebo v moři a pít jenom laté, frapé a kapučíno.

Nemusí jíst jenom saláty, zmrzliny, makronky a muffiny. 

Nebuďte otroky módy.
Když vylezete na velký kopec, nestyďte se, že máte jazyk na vestě a zpocená záda.
Nestyďte se vyjít z chlívečku toho, co je a co není in.
Přestože šaty dělají člověka, i člověk dělá šaty.

Jsou to tak nějak dva roky, co jsem se "pevně rozhodla" že budu stylista a vůbec, děsně fashion člověk. A v honbě za pokladem pozlátka občas zapomínám, kdo jsem, odkud, a kam kráčím.
Doufám, že z toho, jak mě pozorujete, vám aspoň občas cuká v koutcích, občas se zamyslíte, občas mi nadáváte a občas si říkáte, že jste stokrát lepší. Tak to má být.

Ještě jednou, díky.

PS: Opravdu se mi nechce dělat takovou tu klasickou giveaway. Na druhou stranu, ráda bych Vám udělala radost. Kdo bude mít nejšílenější nebo nejzajímavější nápad který zároveň nebude finančně náročný a ilegální, dostane ho na stříbrném podnose, buď uskutečněný ve fyzické podobě, v podobě zážitku nebo fotodokumentace :-)

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz