Tatiana SS2011

Tatiana není jenom název populární oříškové bonboniéry. Je to i módní značka.
Není sice sladká a uvnitř křupavá jako stejnojmenné pralinky, ale je tak nějak příjemně česky luxusní.

Díky www.mdls.cz (odkaz na seriózní článek) jsem měla tu čest shlédnout novou kolekci, pro jaro a léto 2011.

Jak už jsem zmiňovala, prezentace proběhla v luxusním prostředí hotelu Four seasons a protože to byla skutečně luxusní akce, na sametovém koberci se na jehlách nesly samé známé osobnosti. Zájmu fotografů se těšila např. Helena Vondráčková ve světle oranžové tunice, Jolana Voldánová v šedé tunice, Jitka Asterová v zebrované tunice a nějaké známější modelky, překvapivě, taky v tunikách. To šéfredaktorky módních magazínů se oblékly klasičtěji. Šéfredaktorka Elle měla dlouhé černé (tunikoidní) šaty se skládanou sukní a stala se zdrojem zábavy, když energicky vyměňovala jmenovky na židlích (Že by chtěla sedět jinde nebo nechtěla, aby vedle ní seděl ten, kdo tam měl sedět?). Bára Nesvadbová zvolila elegantní černé koktejlky (btw. jedna z nejlépe oblečených, hned po Agnes) a její dcera měla na sobě pruhované šatičky, stejně jako Monika Absolonová a dalších šest dam v sále.
Prostě každý se oblékl, jak uměl. Ten kdo to umí skvěle tak skvěle, ten kdo to umí mizerně tak... Áda z módního pekla by k tomu určitě měla co říct. (Ale to i ke mě. Místo psaníčka jsem měla poměrně velkou kabelu...)

Po decentním cca 35min. zpoždění se bodyguardi (spíše blízcí asistenti choreografa) přesunuli ke dveřím v čele sálu, a když moderátor pronesl krátkou řeč, otevřeli dveře a spustila se hudba. Před historicky cennou komodou s kyticí růží jako dekorací stála první dívka. Přiznám se, že z modelu, který přehlídku otevíral jsem málem sedla na zadek. (Ne, nesedla, jen jsem se pevněji opřela o stěnu. Protože míst k sezení byl velmi omezený počet. Měla jsem alespoň tolik štěstí, že jsem byla uvnitř sálu a hned u fotografů, takže jsem na rozdíl od ostatních, byť pozvaných a nejen bloggerů, nebyla nucena tísnit se v davu u dveří a na chodbě...)
Ne že bych měla něco proti delším tričkům případně pruhům. Ale chraňte mě před tenkýma legínama s lycrou ve stylingu, kdy je odkrytý "předek i zadek"...

http://4.bp.blogspot.com/-rBOu_DYbYyE/Tdf912aZfcI/AAAAAAAAFdE/xVDkMRUSaPk/s320/1.JPG

Naštěstí, ostatní stylingy už byly lepší. Výrazně se klaním i nápadu, obout všechny dívky do stejných bot Humanic. Omlouvám se za kvalitu fotek, ale posuďte sami.

Moje nová láska, nejlepší model, nejkrásnější modelka, nejúžasnější vlasy. (Myslíte, že by mi ten účes slušel?)
Dostatečně vyčerpávající?
Show skončila a dav se vyhrnul na vzduch. Konečně jsem zase spatřila živého Vítěslava a následně i zbylé bloggery, z kterých jsem dvě slečny viděla poprvé v životě. A nutno říct, že oblečené byly skvěle.
Ejvy jsem málem nepoznala, jak moc jí to slušelo!
Agnes v Lanvin for HM šatech, se štrasovou bižu, byla hvězdou večera. Běžte se schovat milionářské paničky.
Půvabná, pro mě zcela neznámá, Pavlína.
Ps: A nalévali dobré víno!

PPs: 
Nejlepší model večera!

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz