Slibuju že se polepším...

Čtvrtek, no, to byl teda den. Velice převelice příjemný, i když to probuzení, to už si znova nepřeju.

Začalo to docela nevinně. Abny byla pozvána na "snídani s českými designéry ku příležitosti českého týdne na Bigbrands". A protože její krásná kamarádka a taktéž bloggerka jít nemohla, (Doufám že už je to lepší.) měla jsem tu čest Abny dělat, v první půli garde. Všichni vyfiknutí, Suzie, Dany Rose, Abny i návrhářky a vůbec, opravdu všichni, já taková obyčejná holka...ale jídlo bylo bezvadné, káva vynikající a taky, konečně jsem se, face to face, setkala s Anit z Fashionbooku i s bloggerkou za BigBrands.

Taková obyčejná holka. Fotila Dany Rose

Ale blížila se jedenáctá, takže rychlý přesun do showroomu Daya, 7dub a Sistersconspiracy, který právě slavil druhé narozeniny. Uvítal mě nesmírně energický francouzský buldoček Ema, čtyři návrhářky a návštěva, kterou jsem jak jsem později zjistily už kdysi potkala. Rychlá výměna vizitek, ochutnávka domácího pečiva a hurá dál.
Paní docentka mi schválila dosavadní průběh bakalářky a všechno by bylo skvělé... kdybych nezapomněla doma přívod elektřiny do notebooku a ten nechcípl po pěti minutách. (už má chudák tři roky)
A tak jsem dojela domů, stihla se převléknout, přelíčit... a opět směr Praha.

V 19:00 hod, ve viničním altánu Gröbovka, začínala vernisáž fotografií mé známé fotografky, Petry Klačkové. A že fotí výborně a i místo pro výstavu je skvělé, sešlo se tady mnoho fotografického lidu, od pornografů přes aktaře až po portrétisty herců a takové ty známé firmy, jako je Evička nebo Therezka.
Posezení před altánem

První sklenička...

...poslední sklenička.


Padla jedna sklenička, potom půl lahve, začínalo se stmívat a bylo na čase vyrazit směr Nová scéna ND, kde měla svou přehlídku Iva Burkertová, další z lidí, s kterýma jsem se toužila seznámit. Nebudu se zmiňovat o tom, jak vypadala cesta v tramvaji a proč jsem z modelek viděla jenom rozmazané hlavy a i to jsem posléze vzdala. Hlavní show skončila, pozdravila jsem se s rezavou Ivou, autorkou celého večera, coby novinář jsem dostala redbula s Jegermeisterem...a potom jsem objevila další bloggery, Vítek mi vrazil do ruky pivo .... a byla půlnoc, vyběhla jsem ven, chytla tramvaj, metro a nakonec vlak (cituji zápisek v bloku: "...když s mladými muži, na eskalátorech, opilá, dobíhám poslední vlak...")
Dany Rose a Josh
 
Therezka a Eva Schön
Fotografka s foťákem
Agnes je čím dál odvážnější

Sandra a AgnesBloggerský koutek

Vítěslav je chlap, pije pivo.
Tři hvězdy na jedné fotce!


Ráno jsem se vzbudila se zcela neprofesionální společenskou kocovinou. Hlava, tělo, všechno fungovalo. Jenom jsem měla takový nejapný pocit, že jsem někomu řekla něco, co jsem říct neměla a neřekla, co jsem říct měla a vůbec, řekla jsem toho tolik, že už si to ani nepamatuju. Holt, je třeba se naučit pít. V mých přesdvaceti letech už je opravdu načase.

ps: doufám, že ostatní na tom byli aspoň trochu jako já a taky si nepamatují všechno...;-)

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz