O jako ....

Ano, i já jsem tam včera večer byla.

Nevím, jestli jsem tam nedělala ostudu, ale rozhodně jsem se nejvíce leskla.

Ale na opravdový sáhodlouhý text si ještě budete muset počkat do zítra.

Já hlupák jsem se zapoměla zeptat organizátorů na pár detailů, které by se vám mohly hodit, a tak budu doufat, že mi na e-mail odpoví. No, a pokud neodpoví ... odpověď si budeme muset do(vy)myslet sami.


Přidávám fotku od Vítěslava, na které, mimořádně, vypadám jako člověk. Je vyfocená v místnosti se šperky a já se zálibně usmívám na náhrdelník ze zlatých korálků. Bohužel, nevyzkoušela jsem, i když jsem o to moc stála, a ochotný personál mi to nabídl, protože když už jsem byla rozhodnutá poprosit, přišly dvě dámy vybírat briliantové prsteny. (A to dá rozum, že prodavač se spíše věnuje tomu, kdo na to má, než tomu, kdo na to nemá....a já jsem slušně vychovaná a pozornosti se na úkor druhých nedožaduju. Většinou.)

Popravdě, velmi dlouho jsem uvažovala, co na sebe. Taková luxusní akce, bylo důrazně řečeno, ať jsme chic... První co mě napadlo, byly černé šaty, rudé rty a lodičky, klasická kombinace. Ale venku svítilo sluníčko a mě už ta černá nějak nebaví a tak nakonec zvítězila, u mě netradiční, zlatá.

Není to moc vidět, takže přidávám ještě jednu, ukradenou od Abny.

Na sobě mám zlaté páskové wedges z Topshopu (12 cm+), camel sukni do pasu, bílé tílko, zlatou prošívanou bundičku, stříbrný kroužkový náhrdelník a slamněné psaníčko v ruce. (A protože do otevřených bot musí být bosé nohy, byla jsem letos poprvé venku bez štramplí nebo punčoch. A bez srsti) Ani se neptejte, kolik mě to všechno stálo.

(Sama se tomu divím, co všechno jsem ochotná udělat pro vaše potěšení a ukrácení čekání. Tohle je můj první (a nadlouho asi poslední) outfitový post.)

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz