Jak na TO?

Co To?

TOTO!

Valentino Spring 2011 couture hairstyle


 Rozčesané vlasy nejprve uprostřed rozdělte na pěšinku. Je důležité, aby byla opravdu rovná a ostrá, hlavně na čele to může být problém. Pomůže lak na vlasy, kterým přestříkáte vlasy kolem pěšinky a uhladíte je. Když je pak znovu pročísnete, budou už hezky ležet.

 Nad čelem začnete plést copánek - jako francouzský. Postupujte kolem obličeje.

 Důležité je, přibírat hlavně z těch vlasů, které jsou nahoře a v podstatě pramení u pěšinky. POkud tyto vlasy přidáte k "přilehlému pramenu", bude copánek plochý, pokud "k odvrácenému" (tj. tomu co je zrovna blíže čelu), bude plastičtější.

 Jak vidíte, já jsem přidávala k "přilehlému" (proto je copánek plochý)

Podle toho, jestli přidáváte jenom z jedné nebo i z druhé strany, určujete polohu copánku. Je možné ho uplést i tak, že přesně rámuje linii vlasů. Já jsem ho, tak jako na přehlídce, posunula nad ucho.

 Copánek dopleťte až k pěšince vzadu, čím blíže se vám povede, tím lépe. Konec doporučuju splést co nejvíce a pak buď zajistit gumovou gumičkou, nebo sponkou a zalakovat. Totéž na druhé straně. Hlavně pozor, aby copánky byly ve stejné výšce.

 Pokud budete přibírat vlasy správně, po dopletení zcela zmizí zadní pěšinka.

 Potom už zbývá jenom postupně sepnout...
...sundat gumičky, zasponkovat a přelakovat.

Slečna fotografka PŘED...
... a PO.Loli psala, že se jí tento účes nelíbí. Já osobně nemám nic proti. Zvláště pokud máte delší vlasy a před sebou léto, přírodu a sport. Vydrží toho opravdu hodně, vlasy se necuchají, nezavazí ... a opálí se vám obličej. Navíc, do jisté míry, ochrání konečky před vysušováním a pokud použijete lak s UV filtrem, chrání vlasy před sluncem.... a pokud jste šikovní, zvládnete si ho udělat sami :-)

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz