Vánoční besídka?

Určitě jste si všimli ankety. Máte ještě dva dny na hlasování o "vánoční besídce", přesněji o jejím datu. Pak přijde demokratické určení místa. (v Praze, v centru)

Nechci pořádat bloggerské setkání (Starbucks, móda a na večerníček doma) - vánoční besídka je něco mnohem dospělejšího. Proč pít kafe když můžeme sosat svařák nebo punč (nebo kolu), proč se bavit o módě, když existuje i fotografie, politika, historie, filosofie, literatura, umění...
Proč nepotkat lidi kteří jsou skvělí, ale neblogují a nebavit se s nimi až do půlnoci? Může přijít kdokoli, vaši kamarádi, známí, zákazníci...dokonce i ti, kteří by si se mnou něco rádi vyřídili ručně.

Mám pár klasických vánočních nápadů typu "každý přinese dáreček" nebo "každý přinese cukroví", ale záleží na vás. Hlavní je sejít se, pokecat si, zasmát se a nebýt svázaní svými rolemi, kterými se na akcích typu přehlídky, prezentace, focení, řídíme. Prezentovat svoje myšlenky ať už jsou extrémní kterýmkoli směrem.

Pokud máte nápady na místa nebo cokoli jiného, dejte vědět. Datum zatím vypadá na 22.12, ale pokud nesouhlasíte, ještě to v anketě můžete změnit.

Ráda vás uvidím a, na místě proběhne moje osobní forma giveaway ;-)

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz