Alice ujíždí na kole

Ostatní na bílém víně.

Včerejší blogískový večer se mírně zvrhl. Jarní kolekce zjevně nebyla tak zajímavá jako Lanvin, po showroomu korzovalo méně lidí což ale rozhodně nebylo na škodu.

Už jenom proto, že bylo co slavit. Michalův londánský úspěch, návštěva Ašu (" Být au-pair je nejlepší antikoncepce.")

Doběhla jsem z vyplazeným jazykem v šest hodin a pět minut (indiánský běh z hlavního nádraží až do showroomu, ještě že nejsem zepřisáhlý vyznavač podpatků) a nevěděla komu se dříve verhnout do náruče.

V zápalu nadšené socializace jsem si skoro ani neprohlédla to hlavní, oblečení. Nálada byla skvělá, makronky se neroztékaly, byly dokonce i čokoládičky a marcipán. Číšníci kmitali a zásluhou toho s "bublinkama" byla nálada čím dál lepší. Kuřáci chodili kouřit, nekuřáci korzovali po místnosti. Michal zářil jako sluníčko, od něho to chytli všichni kolem, začaly se uvolňovat svaly a jazyky.

Chudák Lucie z a-cup-of-style. Je nádherná, takže jsem sebrala odvahu a rozhodla jsem se ji oslovit jako modelku. Hned nato si jí všiml i Michal ("Tu chci!") a nakonec jsme ji uvedli do rozpaků, když jsme ji upřeně pozorovali, komentovali a nakonec označili za Karlie Kloss.

Pak přišla "Dany Rose", jestli nejdem někam sednout.
Přespolním jely autobusy a vlaky, ale nakonec, "Ahoj zlato, bude u nás spát Alice, jo? No, už u nás spí tvůj táta. Aha, tak Alice bude s náma v posteli, nevadí? Jak chceš..." nejhorší bylo zažehnáno. Chvíli jsme hledali to pravé místo ("Co je za den? Čtvrtek. Tak proč je tu kruci tak plno?"). Nakonce, v báru 23 mohla afterpárty začít.

Původní skupinka Já, Michal, Eva, Alice, Dany Rose, "Slečna s velkým obočím","Mladý muž nealkoholik, nekuřák" se pustila do většinou bílého vína, rozjela se zábava, pak dorazila Ävchen, Vítek, muž od Dany Rose, Abny... počtem vypitých skleniček se nálada stupňovala a témata diskusí byla čím dál zajímavější.
(O čem se tak asi můžou bavit bloggeři, fotografové, stylisti, návrháři...? To raději nechtějte vědět...)

Pak se přiblízila půlnoc a jako správné popelky jsme se v mrholení rozprchli. Posledním vlak, hormony nabuzené na plné pecky, pyžamo "od Polanky" a bigamistická postel.

...

Princezny se vzbudily v devět ráno, krásně se oblékly a učesaly, přivítaly sluníčko, královsky se nasnídaly a vyrazily vstříc budoucnosti.

Dámy a pánové, tak co, kdy zase?!
(Doufám, že aspoň vánoční besídka bude!)

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz