Výročí velkého významu

Na ruce mám náramek se zajíčkem.

Ano, i já jsem včera byla na Designbloku.

Nejdříve trocha nostalgie coby předkrm.

Nebýt tohoto kulturního počinu, žila bych dneska úplně jiný život.
Pamatuju si to jako dneska - vykulená blondýnka vlezla do DOXu a byla uvedena do zákulisí, mezi ostatní, nepoměrně štíhlejší, modelky.

Bylo to tehdy složité. Za mnou první týdny v nové škole, na břiše šest kilo nadváhy, v hlavě porucha příjmu potravy, na obličeji ustaraný výraz a vedle mě chlap, o kterého nebylo možné se opřít, jakkoli se snažil. Sms z agentury - 10.10 přehlídka pro studio 333, Superstudio DOX - snažili se, aby i beznadějné holky jenom neseděly na zadku.

Kdybych si tehdy nemyslela, že 10 je v pátek, mohlo být všechno jinak. Ale já se spletla a bez snídaně seděla v bílém backstage. Návrhářky ze mě byly zoufalé. Nejdříve mě chtěly poslat domů. Skoro hodinu se mě snažily naučit chodit. Nebyly na mě šaty. Nakonec jsem obědvala v číně s jinou modelkou a pak měla výčitky svědomí. Přehlídka dopadla dobře. Díky výbornému nápadu a choreografii.

Video z přehlídky - poznáte mě?

Můj "best-boy-friend" a kamarádka Lada se na mě byli podívat. Ve vrchním patře byl tajuplný projekt "Křehký" zrovna v plném proudu. Stánků s designem bylo poskrovnu a nejvíce mě zaujala "kožená igelitka". Slovo dalo slovo, na druhý den jsem šla s Ladou kupovat boty a pak do Hells Bells, kde jsem potkala svého Muže...

:-D

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz