Nejkrásnější na světě

Občas je člověku dopřáno...setkat se se ztělesněním krásy. Já se tváří v tvář takovým ženám vždycky hrozně stydím a mám chuť si na hlavu narazit aspoň papírový sáček. A taky si připadám hloupě, ale prostě musím jenom zírat, zírat, áchat a užívat si duševního a estetického blaha. A zrovna včera jsem zase měla jeden takový estetický zážitek.

Nevím, jestli se díváte na Ordinaci, já jsem neviděla jedinný díl a od té doby co žiju bez televize, ani upoutávky. Jsme neposkvrněná znalostí seriálových postav, vztahů mezi nimi a neznám ani herce.

A tak mi to něja vůbec nepřišlo, když jsem se včara setkala s touto slečnou, Nikol Kouklovou.A tak jsem držela odrazku, donesla svačinu, snažila se moc nerozčilovat fotografa a netahat při česání. Do toho všeho jsem skoro koktala a pokud ze mě něco vypadlo, tak to samosebou byl "zaječí bobek" neboli nějaká hrozná pitomost. Ne proto, že je známá, proto, že je prostě Osobnost, s obrovským charismatem a ... je až neskutečně krásná.

Vlastně, připomělo mi to setkání s hodně podobnou dívkou-vílou, odehrálo se před rokem a bylo to vlastně moje první focení, coby stylistky. Když z tramvaje vystoupila vizážistka, neoslnil mě ani tak sluneční odraz z jejího kufru, jako ona sama. Barboru Lazarczykovou možná neznáte z filmů, ale v reklamách jsteji už určitě viděli. Je neskutečně všestraně nadaná, tančí, hraje, fotí i líčí a je nádherná.Tehdy jsem taky byla lehce zmatená. Ale díky tomu, že to nebyla modelka, to bylo jednodušší.

Jak vy reagujete v přítomnosti svých "bohů"? Jak se cítíte když máte komunikovat s extrémně krásným člověkem?
Já mívám "stažené půlky" a šílenou nervozitu z toho, abych něco neposrala.

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz