Lalala

Lala, LuŠtěLa. Znáte je?
Kdo by neznal singl Patnáctiny!
A co si o nich myslíte?

Moje pocity jsou smíšené a spíše, mi je jich líto.
Tři holky vprostěd přerodu z housenky v motýla, každá osobnost, takže se občas moc neshodnou.

You Tube a facebook je vykopli nahoru, (nemluvím o tom co jsou "plotky" závistivců, ať už pravdivé nebo ne) do světa neskutečně tvrdého byznysu.

A ony, inteligentní a zdravě drzé, zároveň ale mladičké a vystrašené, s trochou naivity a dobrým srdcem, se mají udržet, mají růst a letět dále vzhůru. Chtějí tady být pro své posluchače, ale jejich přízeň je docela dost překvapuje.

Kdoví jak zpívají, odešly jsme dříve, než začly. Ale přesto bych jim moc přála, aby z toho "mlýnku na maso" vyšly živé, zdravé, zocelené a tak upřímné a přátelské, jak jsou dneska.
Představa, že se na ně nalepí takoví lidé, jací se kolem nich motali, že pijavice se přisají na mladé holky, které na "středočechy" nejsou zvyklé a které věří v tu morálku, kterou jim doma vštěpili rodiče, mě děsí tím více, čím je pravděpodobnější.
A obávám se tvrdit, že v tomto směru jim ani robusní rodič nepomůže.

Všichni jim budou chtít pomoct zbavit se toho "besídkovského" image, který jim to občas kazí. Doufejme, že nepodepíší smlouvu s ďáblem, jak už to u začínajících bývá časté, že se na ně nenalepí rádoby manager, jako na spoustu jiných.

Pokud tedy překonají svůj strach, ujasní si jaké chtějí být, pro koho tady jsou, shodnou se spolu...pokud dospějí, nebo jim někdo pomůže, můžou zazářit ještě víc. Pokud to nedokáží, zůstanou "tou kapelou která je tak špatná, že ji prostě musíte vidět" ( tohle prohlásili mí známí 23+) a pak zapadnou, znechucené a zklamané.Včara jsme je spolu s Marse líčily a česaly (pozvány hlavní pořadatelkou, zpěvačkou Lucy Junk). Hezké holky, šikovné. Ze začátku po nás pokukovaly, uctivě nám vykaly....a nakonec si za rohem udělaly své černé linky a cvakající řasy (Zvyk je železná košile, nevím jak vy, fashionistas, ale já a lidi kolem mě moc černě obkroužené oči nemusíme...tak jsem jim udělaly spíš přirozenější look a zjevně to nebylo to, na co jsou zvyklé) A asi mě nenávidí, omylem jsem jim zabavila několik vlásenek a pérek, za což se omlouvám a pokud se ještě někdy uvidíme, slibuju, vrátím i se sponkovýma úrokama... nicméně,
good luck LuŠtěLy, budete to potřebavat :-*

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz