Come out

Nebudu řešit, jestli je možné tohoto pána a jeho stranu ještě považovat za volitelnou. To co mi běhá hlavou, je představa come-outu. Vyjít ven se svými názory, přiznat je a stát si za nimi, popřípadě o nich diskutovat.
Jak vidno z rozhovoru, ten pán své názory říct nechtěl a když ho k tomu "dotlačili", zamotal se do toho jako do sítě.

Jsme my sami dost odvážní říct nahlas své názory a čelit případným problémům z toho plynoucím?

Když se má mluvit o politice, náboženství, menšinách, sexuální orientaci, a životních heslech, jediní, kteří své názory skutečně vykřikují jsou důchodci. Lidé středního věku mají strach o práci a mladí...v kolika skupinách na FB jste?

Já osobně se za své názory většinou nestydím. Často mi to lidé zazlívají, zejména proto, že ačkoli se snažím, mívám problém s asertivitou (proto komentujte a nesouhlaste protože právě to potřebuju).

K těm skupinám...tak, kde by jste mě našli...

Půjdu volit aby nám nevládl Paroubek,Nevadí mi 3Oti korunové poplatky u lékaře, Vejce pro Paroubka v každém městě!,Půjdu k volbám, aby nevyhrál Paroubek s komunisty, Najde se milion Čechů, kteří jsou znechuceni současnou politikou?, One Million Shoes for George W. Bush, Neda (to je ta slečna co ji zastřelili při prostestech v Íránu), LEPŠÍ DVA TÁTOVÉ NEŽ JEDNA TETA, 2 Million people against Female Circumcision{FGM: Female Genital Mutilation, Vzdávám hold mistru Kaplickému a chci, aby v Praze stála jeho knihovna, Dárky mi přinese Ježíšek, ne Santa Claus!!!, Can we find 1 MILLION people that DON'T want smoking back in pubs?

Tohle jsou ty z "mých" skupin, které jsou politické.
A k tomu se prostě hlásím. Navíc existuje spousta skupin se kterými se ztotožňuju, ale ještě mě nenapadlo tam vlézt.
Nesouhlasím s např. názory našeho pana prezidenta...

Otázka zní, může mi členství v těchto skupinách uškodit?
(a může mi uškodit to, že své názory píšu na tenhle "blogísek"?)

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz