Ó obuv


Tak jsem dneska po skoro týdnu vylezla z domu, ve škole si napsala zkouškový test z účetnictví a trochu se odměnila.

Se všemi lidmi, kteří tvrdí, že ve slevách se nedá nic koupit, musím nesouhlasit. Já jsem si vybrala. Místo abych se za zkoušku odměnila něčím malým, jako třeba plánovaným lakem na nehty, nastoupila jsem na špatnou tramvaj která mě vyhodila před Palladiem.
Co jsem měla dělat?

Prostě jsem neodolala, prošla část obchodů a zpátky domů se dobelhala s úlovkem.
V Reserved jsem našla vlněný svetr, přesně podle mých požadavků na extrémní žravost.
(jestli se odhodlám fotit své outfity, ukážu vám ho)
A pak už jsem se dívala jenom po botách, ve snaze splnit své předsevzetí, hlavně po těch na podpatku. Až potom co jsem si odnášela hned dva páry obuvi, shledala jsem, že se mnou není něco v pořádku. Kupuju si pořád ty stejné boty, jenom s malými obměnami.

Zrekapitulovala jsem botník a posuďte sami. Buď mám vyhraněný styl, nebo jsem naprostý antitrendový blázen.

Boty číslo jedna


Lodičky z Bati, staré téměř dva roky. Byly se mnou na všech castinzích, odchodila jsem v nich několik přehlídek a doteď jsou mi dobrým společníkem, zejména když si modelka nedonese vlastní "jehly"


Dnešní úlovek

Po okopaných oxfords, jaké nosí na západě už snad každý a které se v Topshopu objevují v ubohé kvalitě za šílenou cenu jsem toužila už dlouho. Lesklé botky, přesně takové jako mají tanečníci-muži na latinu, jsem za slušnou cenu nesehnala. Až teď. Jenom si nejsem zcela jistá, k čemu je budu nosit.


Podzimní radost

Typické oxfords, na poměrně vysokém podpatku. Deichmann. Koupila jsem si je na podzim jako první stylovou věc, ještě během kurzu.


Další dnešní úlovek

Hledáte pohorky na kramflíčku a dva tisíce za ty z Bati vám přijdou moc? Tyhle stály jenom 400, jsou pohodlené a prostě boží. Na další měsíc je asi nevyzuju.


Kousek historie

Moje kozačky. Ubrečela jsem tehdy maminku i tatínka a nakonec mi je Ježíšek přinesl. Jsou kožené, nahoře zateplené a poměrně pohodlné. Ale musela jsem se odhodlávat, abych je zase vytáhla ze skříně. Chtěla jsem být modernější, ne 4 roky pozadu. Snad jsou nadčasové.

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz