Gagaismus?

Konečně jsem se prokousala všemi relevantními fotkami a je na čase (oproti ostatnímu světu opožděně) na vás vybalit nej. trendy na jaro a léto.
Snad to nebude moc zmatené. Ale věřte, že posoudit a rozstřídit téměř tisíc fotek je docela hukot.

Já jsem gaga, on je gaga, my všichni jsme gaga...

Znáte Lady Gaga? Ať už ji posloucháte nebo ne, ať už ji berete jako dobrou nebo zoufalou zpěvačku, jako módní ikonu nebo maškaru, nelze jí upřít originalita.

Je to prostě umělkyně.

Možná tento článek bude podobný klasické polemice o tom, jestli byla dříve slepice nebo vejce. Každopádně, Gaga je móda a móda je gaga.


Tahle dáma prostě kalhoty nenosí. A Někteří návrháři to vidí podobně.


Nemyslím si, že na sobě mají plavky.
a i kdyby, ani v plavkách se přece po ulici nechodí.
Takže mi nezbývá než doufat, že si české "fashion victims" tohoto trendu nevšimnou. Jinak se nám budou, od Palladia přes Příkopy až na Pařížskou, producírovat místní "celebrity"se, s prominutím, holou prdelí. Dámy a pánové, přehlídka celulitidy, stryjí a jizviček po liposukci začíná :-D
(Tahle "móda" mi přijde nevkusná, vulgární a prostě nevhodná. I na zadečku nejštíhlejší modelky jsou stryje (Vím o čem mluvím, viděla jsem. Holkám začíná růst zadek ve 12 a to ještě většinou neví, že si ho musí krémovat několikrát denně - ani já jsem to nevěděla, zvláště pak když největší škody jsou napáchány ještě před tím, než si toho, že se mu rozšiřuje pánev člověk všimne.) Na fotkách, na modelkách, to ještě může vypadat dobře. Ale na reálné ženě? Prosím, stačí že už se pomalu zbavujeme bokových kalhot. Nebo vám ta "přehlídka bůčků" neleze krkem?)

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz