Fyzika

Zákon akce a reakce, reakce a akce.

Tak tedy, akce, reakce na reakci.

Akce:
Objevil se názor, že jsem nafoukaná zakomplexovaná kráva.

Reakce:
Snažím se nebýt nafoukaná, jak vidno, se mi to nedaří a cokoli co napíšu tak působí. Celkem mě to mrzí, protože v 90% věcí o módě se považuju za průměr a to co píšu na blog je popis mého boje, pokusů se z toho nějak vyhrabat. Snažím se číst časopisy o módě, snažím se používat kosmetiku, snažím se znát návrháře. Ale za půl roku toho prostě umím málo, méně než ten nejposlednější z vás.
(Tak mě napadá, asi se musím tvářit nafoukaně abych zakryla právě tu nevědomost)

Ano, jsem zakomplexovaná a snažím se si uměle zvedat sebevědomí. Jak? Píšu blog a čekám na komentáře, které všechny čtu a čítím se u toho jako narkoman. Blog jsem původně založila proto, abych se nějak dostala na lookbook.nu, o módu jsem se začala zajímat proto, že je to obor, ve kterém může být, na rozdíl od jazyků, biologie, matematiky nebo fyziky, dobrý každý. Svoje komplexy si pečlivě pěstuju už skoro 21 let. Nesnažte se mi je brát, já vám ty vaše taky neberu. (většinou)

A k tomu poslednímu? Co říct než: BŮŮŮŮ ...
Krávy mám ráda, jsou to milá zvířata a ono oslovení je mým jménem, zejména pokud zlobím svého tátu. V okamžiku, kdy by jiný muž odepínal řemen, on to shrne jedním slovem.Prosím, když už jsme u toho, máte nějaké další dotazy nebo připomínky, od těch silně sakastických až po ty plné sprostých slov?
Ráda vám na vaše dotazy odpovím.

Olga Sládková (Karpecká), analytička

Potřebujete pomoct s daty či výzkumem? Kontaktujte mě na jsem@olgasladkova.cz nebo volejte +420 728 561 744.
Jste neziskovka? → Heroclan.cz